Pon. - pt.: 10:00 - 18:00|biuro@vitaltabs.pl
O firmie2018-03-12T11:29:28+00:00

Historia firmy rozpoczęła się kilka lat temu, kiedy to u bliskiej nam osoby wykryto nowotwór. Podjęliśmy się wówczas wszystkich działań, mających na celu odnalezienie „cudownego leku” na raka, który podobno nie istnieje. Zmierzyliśmy się wtedy ze „ścianą” w postaci medycyny konwencjonalnej.

Chirurgia onkologiczna, radioterapia, chemioterapia- każdy chory, jak i osoby jej najbliższe doskonale znają te trzy hasła. Z racji pogarszającego się stanu zdrowia oraz braku efektywności standardowego leczenia, postanowiliśmy szukać pomocy gdzie indziej. Tak zupełnie przypadkiem, dowiedzieliśmy się o substancji zwanej amigdaliną. Po przeprowadzeniu terapii metabolicznej, po nowotworze zostało tylko wspomnienie.

Kto by pomyślał, że medycyna naturalna może być tak skuteczna? Jeszcze kilka lat temu zaledwie garstka osób. Na szczęście świadomość społeczeństwa rośnie, a coraz więcej ludzi dzieli się swoim doświadczeniem w walce z rakiem. Nie szukamy hurraoptymistów terapii naturalnych, nie przekonujemy na siłę. Sami przed podjęciem działań oddaliśmy się fachowej literaturze oraz konsultacjom z lekarzami, których jeszcze nie pochłonęły pieniądze oraz profity ze współpracy z koncernami farmaceutycznymi.

Skuteczna terapia musi być oparta na ogromnej wiedzy o witaminie B17, ponieważ nie każda jej forma jest czynna biologicznie, ale za to skuteczna terapeutycznie. W Polsce wciąż trudno dotrzeć do lekarzy, którzy mają odpowiednie kompetencje w tym zakresie. Na rynku funkcjonuje wiele osób podszywających się pod współpracę z wielkim, meksykańskim koncernem. Wciąż nie ustają próby zarobienia na cudzym nieszczęściu zwykłym oszustwem i brakiem kompetencji.

Dlaczego w naszym kraju próbuje się zdeprecjonować niekonwencjonalne metody walki z rakiem, skoro konwencjonalne przynoszą tak niezadowalające rezultaty?

Czy ktoś głośno podejmuje dyskusję na temat śmiertelności chemio i radioterapii? Dlaczego musimy uciekać do Niemiec, Węgier czy Meksyku aby poddać się terapii metabolicznej witaminą B17? Nie wyrażamy zgody aby koncerny farmaceutyczne, jak i ignorancja środowiska lekarskiego dyktowały nam jak mamy chorować. Podejmujemy zatem próbę udostępnienia Państwu naszego doświadczenia, jak i najlepszych jakościowo produktów do przeprowadzenia kuracji metabolicznej.

O PRODUCENCIE

Jakość naszych produktów jest fundamentem holistycznego podejścia firmy w walce o zdrowie. Laboratorium wyposażone jest w najnowocześniejsze aparatury, podlegające najsurowszym atestom jakości UE. Zanim gotowy produkt trafi do sprzedaży, jego skład jest szczegółowo opracowywany i udoskonalany przez wyspecjalizowanych chemików. Podczas tworzenia koncepcji nowego produktu, przeprowadzamy testy pilotażowe, aby skonkretyzować skład technologiczny oraz uszczegółowić parametry jego wytwarzania.

SELEKCJA I KONTROLA OPAKOWAŃ

Kontrahenci dostarczający surowce i opakowania, które wykorzystujemy do produkcji, podlegają dodatkowej kontroli jakościowej i analizie. Prowadzone są dodatkowe badania fizykochemiczne i mikrobiologiczne, potwierdzające certyfikaty dostawców. Wszystkie surowce wykorzystywane do procesu technologicznego przechowywane są w ściśle monitorowanych warunkach.