Pon. - pt.: 10:00 - 18:00|biuro@vitaltabs.pl
Home 2018-04-24T01:18:17+00:00
 • Sales on the Internet
  from 2009 year!
 • Competitive
  product prices
 • Instant
  shipping order
 • Highest quality
  no quantity
 • Many awards
  and certificates
 • Easy access
  to professional help

Header of description

Co powinienem przyjmować wraz z amigdaliną?
Terapia metaboliczna ma za zadanie wspomóc układ odpornościowy do walki z chorobą. Najbardziej znany szpital na świecie, Oasis of Hope w Meksyku, który zajmuje się leczeniem za pomocą B17, opracował program detoksyfikacyjny, który pozwala uzyskać jak najlepsze wyniki w walce z nowotworem. Zespół dr. Contrerasa leczy przy pomocy amigdaliny, enzymów trzustkowych, naturalnej witaminy C, chrząstki rekina, witaminy A, witaminy B15 oraz przeciwutleniaczy. Pacjenci otrzymują również żywność bogatą w nitrolizydy oraz składniki odżywcze. Należy podkreślić, iż każdy z tych składników odgrywa bardzo ważną rolę w powrocie do zdrowia.
Niestety, większość osób chorych na nowotwór rozpoczyna terapię metaboliczną zbyt późno, gdy ich organizm jest wyniszczony chemioterapią, radioterapią, naświetlaniem jak i samym nowotworem.
Na co jednak zwracamy po raz kolejny uwagę – każdy przypadek nowotworu jest inny i nie zalecane jest obciążanie organizmu nadmierną ilością suplementów, o których w internecie krążą legendy. Nie każda informacja podana w sieci jest prawdziwa. Każdy krok terapii powinien być skonsultowany z lekarzem, który ma doświadczenie w terapiach alternatywnych. Przyznajemy, nie jest w Polsce łatwo o dobrego lekarza, który ma wystarczająco szeroki zakres informacji w temacie terapii metabolicznych – nie jest to natomiast niemożliwe. Z całym przekonaniem możemy zapewnić, że tacy ludzie w Polsce są i pomogli już wielu ludziom.

Header #2 of desc

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur semper, ligula eu molestie congue, nunc dolor viverra nisl, ut varius leo risus ac enim. Donec vitae eros eu tellus vestibulum dictum id faucibus odio. Cras in neque eget lorem pretium auctor sit amet in metus. Maecenas vestibulum aliquam felis.

(+48) 573 405 400
Our helpline works from Monday to Friday, from 10:00 to 18:00